» Poradna » Ostatní

Bod obnovy u Windows 10

Zdravím,kdo má zkušenosti se zálohováním a obnovou bodu obnovy u Windows 10 a poradí mi ?. I když před vytvořením bodu vypnu antivir a vytvořím bod tak u některých se mi potom při obnově tohoto bodu zobrazí upozornění že nedošlo k obovení systémových souborů. Je nějaká možnost jak mám postupovat při vytvoření tohoto bodu aby obnova bodu proběhla bez závad? Děkuji....

Odpovědi na otázku

Ty body obnovy jsou nespolehlivé (ale to už jsi ostatně zjistil sám)...Používej klasickou zálohu systému. Ta naštěstí spolehlivá je.

díky za doporučení-udělám bitovou kopii ........ahoj