» Poradna » Ostatní

Bočnice pro pc skřín

zdravím mám tuto skříň https://www.alza.cz/fractal-design-define-r6-... potřeboval bych u ní vyměnit bočnici jedná se o pravou neprosklenou stranu akorát nemůžu nikde najít originál na tuto skřín...nevíte nějakou jinou bočnici která by na tuhle skřín pasovala?. na alze ani na czc jsem nic moc nenašel...

Odpovědi na otázku

Díky :) tato by měla jít ale na pravou stranu taky ne?;) jemi celkem jedno jeslti budu mít jednu stranu prosklenou nebo obě prosklený jen aby to pasovalo

U Define S ty bočnice pasují z obou stran, takže počítám že tu rozdíl nebude.

použij Google .. nebo podporu výrobce skříně.. Jinak, nějak jsem nepochopil proč chceš tu bočnici měnit..??? Chceš ji mít prosklenou..??? Tak ty vnitřnosti PC zkompletuj na krabici, deska bude svítit na plný pecky..A jestli máš v plánu kupovat ještě ty stupidní svítící pásky, tak je polep podél krabice a stolu.. Pak už to bude svítit pořádně, jak u kolotočářů.. K tomu si pořiď ještě malej řetízkovej kolotoč a bude vymalováno..

ne ;) duvod koupě je takový že prává bočnice je trochu poškozená poškrábaná atd tak chci novou :)

Jo tááák.. Njn.. tak budeš muset hledat.. já mám R5.. R6 s průhlednou bočnicí stojí 4 litry..???..hmmm https://www.alza.cz/fractal-design-define-r6-...

alza je dráhá já ji kupoval na czc za cca 3K ve slevě ;)....no bočnici jsem našel na jejich stránkách přímo od výrobce akorát naprd je že platím cca 15 ecek za přepravu lodí.

To je tak těžký si zajít do autolakovny a nechat si z ní odstranit barvu a nechat si ji přestříkat?

To řekne ten, kdo v PC vidí jen nějaký nástroj, někdo tu krabici s počítačem může brát třeba jako dekoraci nebo j začlenit do designu celé místnosti a to včetně osvícení. že se to nelíbí vám neznamená že to vždy musí vypadat špatně nebo že se to nemůže líbit někomu jinému. Mě třeba osvícení bedny skrz prosklenou bočnici mimo jiné supluje lampičku na stole.https://www.enternity.gr/files/Image/News_2018/Gam... sice se to nemusí trefit do vkusu , ale třeba tady to osvícení PC nijak nevybočuje z celkového konceptu osvětlení celé místnosti, tady je to trošku čistější design, osvětlení v bedně v podstatě nejde vůbec postřehnout...https://setupideas.info/wp-content/uploads/2018/0... No a tady něco takového jednuduchšího, osvětlení bedny nijak nenarušuje zbytek, naopakhttp://cdn.thefunnybeaver.com/wp-content/uploads/2017/0...

Použij Google? A ten zbytek tvýho komentáře? Opravdu nechápu proč někdo jako ty odpovídá v takovym vláknu, ještě takovymhle stylem. Je vidět, že o problematice víš s prominutím velký hovno a ještě se vyjadřuješ jak koště, ani neumíš psát natož myslet. Vidim, že příspěvek je starší, ale k takovýmuhle potratovi je potřeba se vyjádřit.