» Poradna » Programy

BMP do CSV

Schanim programek, ktery by umel vytahnout tabulku s textem, z BITMAP nebo JPG souboru a uložil ji v excelu do CSV. Napadlo mě udělat to přes ABYY fineReader, ale to bych to musel myslim nejdriv prevezt do TXT. Věděl by někdo o nějakém přímějším řešením?

Odpovědi na otázku

Přepsat? Myslím ručně. Přímější řešení už není... Pokud jde o jednu tabulku, nevím co řešíš...

Chlapi premejslejte trochu, kdyby slo jen o jednu tabulku tak to prece ani neřeším.

My přemejšlíme, psal jsi "Schanim programek, ktery by umel vytahnout tabulku s textem," Že sis ofotil celý telefonní seznam tu nevidím.

ach bóže

ABBYY FineReader podporuje ukládání tabulek přímo do excelu, z něj se pak dá uložit CSV.

fidel: Jestli ještě čekáš na "přímější řešení", tak za ty dvě hodiny už bys měl tabulku do Excelu dávno opsanou, jak radil JoDiK.

To těžko.

přímější řešení než přes Abbyy neznám

Asi jde o nedůležitá data, když je potom nemusíš ani zkontrolovat.

p.s. nech to přepsat sexkretářku nebo nejmete studentíka

"ale to bych to musel myslim nejdriv prevezt do TXT"
No tak tomu rikam neresitelna komplikace