» Poradna » Mobily

BML kamera na lyže

nazdar, neznáte někdo tuhle kameru? Koukal jsem na ní na https://www.czc.cz/bml-cshot5/204044/produkt a podle papírů vypadá celkem solidně.

Odpovědi na otázku

Ahoj, koukal jsem na to a podle parametrů by to měla být super kamerka. Já bych do ní osobně šel, protože třeba gopročko je hned o několik tisíc dražší a nabízí víceméně to stejný

nekoukej jen na papíry - megapixely a rozlišení videa nejsou všechno. Najdi si na youtube nějaké recenze - ne promo videa výrobce - ať vidíš, jak to točí za "normálních blbých" podmínek.Občas lze najít i videa, kde má třeba týpek na jednom kole GoPro a vedle tu druhou kameru a video je slepené z obou, takže můžeš srovnat.

JJ kouknu na youtubko. Díky :)

Na youtube zadny video zatim neni pokavad vim.

Na youtube je plno videi, co to placas? Na tom to je prece zalozeny, kdo by si neco na youtube poustel kdyz ne videO?

Lumir on myslel, že tam není žádný video z bml. Jinak podle toho co píšou, tak to má slušný parametry za tu cenu.

Ahoj, právě na ní též koukám. Je to poměrně nová kamerka (prosinec 2016). Měl jsem již vybráno sj5000x elite, ale tahle kamerka bude někde jinde (bohužel i cenově). Přesto mě papírová kvalita velice zaujala, tak po výplatě nejspíše pořídím. Přeci jen je to jedna z mála kamerek, co slibuje 120FPS při FHD. A to se mi sakra líbí. Jedinou recenzi, kterou sem našel, byla od nějakého kupujícího, který nadměrně chválil stabilizátor.

No cenově jinde bych neříkal. S tou sj5000x elite je cena celkem stejná, ale jinak souhlasím, že to vypadá opravdu dobře. :)