Bluetooth

Přeji dobrý den. Mám spárováno několik zařízení přes bluetooth s mobilem i se stolním PC. Všechna spárovaná zařízení jsou podle ikony i názvu jasná, s vyjímkou jednoho, který má ikonku symbol bluetooth a název Y5-F8FC. Zkoušel jsem postupně vypínat všechna zařízení abych zjistil, co je to to mé neznámé zařízení a výsledek je to, že ono neznámé zařízení se nikdy neodpojilo. Poradí mi někdo?

Odpovědi na otázku

Pokud zařízení není vaše, nemá cenu být na něm připojený. Tudíž bych se od něj odpojil, a dál bych věc neřešil.

Ale já nevím, jestli to není moje. Spárovalo se mi více zařízení, například televize, auto, tablet, hodinky. Tak mě zajímá, co by to mohlo být.

Dobře, chápu. Já tedy nevím jak zjistit co by to mohlo být, ale určitě to nějak půjde, například mě napadlo, na mobilu by mělo jít vidět o jaké zařízení bluetooth jde, např ikonka televize, nebo sluchátek.

Ano, zjistíš to snadno. Prostě to odpoj a až narazíš na něco, co nefunguje, tak to bylo ono. A ne, rozhodně se nemohlo spárovat samo, musel jsi to udělat ty.

Tak to odpoj a cekuj, co prestalo fungovat, ne? Ja tu od sousedu vidim televizi a pak sem tam jeste jedno nebo dve zarizeni, kdyz ale pripojuju neco noveho, aspon v mobilu ceknu, co pribylo (a jakou to ma MAC adresu).

Mne sa takto y5-xxxx ukazuje Smart náramok. Všade inde mám ikonu mobil, Pc, sluch. a pod. Len ten náramok má znak bluetooth

Asi to tak bude, ale ten náramek se nedá vypnout, budu muset ho někam daleko odnést.

Položka more podrzat a potom Power off

Vyřešeno, je to náramek. Děkuji za rady.