» Poradna » Ostatní

Bluetooth

Dobrý den! Mám Honor 7 lite, syn Honor C4. Koupili jsme bluetooth repro. Spárování proběhne, ale dál komunikace nefunguje. Pokud připojím tel. jiné značky, např.: Lenovo, přebos se uskuteční! Chtěl bych se zeptat, zda funguje nějaký fígl, jak tento problém odstranit, popř., je-li to ze strany huawei něco nevychytaného. Předem děkuji!

Odpovědi na otázku

O jaký reproduktor se jedná? Zkoušeli jste mobily připojit i k jinému reproduktoru pokud je někde možnost?