» Poradna » Ostatní

Bluetooth

Ahoj,Chtěl bych pořídit k Vánocům jako dárek Fitbit charge 2. Nemáme však v rodině vhodný kompatibilní telefon. Zato máme notebook s win 10, který by kompatibilní být měl, pokud má bluetooth 4.0 LE (low energy) nebo 4.1 LE. V počítači dohledám, že je tam Qualcomm Atheros Bluetooth 4.1. O LE jsem ale nic nenašel. Je to problém, nebo každý 4.1 je automaticky LE? Nikde na českých stánkách jsem rozdíl nenašel.Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

prosím o odpoved

1. koupit, vyzkoušet a když kompatibilní nebude, tak v rámci lhůty 14. dní vrátit bez udání důvodu2. je vůbec pro Win 10 k dispozici obslužná aplikace?