Bluetooth

Ahoj, mám notebook ThinkPad X200 (Lenovo), kde mám vidět ikonu bluetoothu (Takže by mělo jít spustit), avšak nenašel jsem žádnou možnost jak ho spustit, tak jsem se podíval do "Device Manager" kde jsem zjistil, že se zde bluetooth nenachází. Chtěl jsem z oficiálních stránek stáhnout adaptér, ale na stránkách už zařízení(X200) není ani dostupné.Mám Windows 10

Odpovědi na otázku

Jedná se o starší model, který nemá plnou podporu Win10. Abys pod W10 nainstaloval a mohl ovládat BT, je podmínkou, abys před instalací W10 ponechal BT zapnuté. Další možnost, jak ho zapnout, je nainstalovat do W10 ovladače HotKey určené pro Win7 (ty si najdeš na webu podpory Lenovo) v režimu kompatibility W7 pod účtem správce a pak jde BT zapínat/vypínat pomocí Fn+F5 stejně, jako to šlo ve W7.

Pokud není X200 na supportu dostupná, použij HotKey driver z X220, měl by být stejný.