» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bluetooth Widget

Dobrý deň, chcem sa spýtať či neexistuje nejaký Bluetooth Widget pre Windows 10, kde uvidím spárované zariadenia a kliknem na tlačidlo pripojiť sa a prepoja sa, ide mi o to že nie vždy sa mi hneď spárujú slúchadlá alebo reproduktor a musím liezť do nastavení. Aby to bolo niečo podobné ako na mobile. Prípadne to môže byť aj v centre oznámení, ak by vedel niekto o niečom takom, bol by som rád. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Program napsaný v technologii .NET ://Paired bluetooth devicesDeviceInformationCollection PairedBluetoothDevices = await DeviceInformation.FindAllAsync(BluetoothDevice.GetDeviceSelectorFromPairingState(true));//Connected bluetooth devicesDeviceInformationCollection ConnectedBluetoothDevices = await DeviceInformation.FindAllAsync(BluetoothDevice.GetDeviceSelectorFromConnectionStatus(BluetoothConnectionStatus.Connected));