» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bluetooth stream do windows 10 pc

Dobrý den mám otázku. Mám 2 telefony jeden nový (Realme 9i) a druhý stary (honor 8s) a na starém mi fungovalo sdilení zvuku skrze Bluetooth ovšem na novém to nefunguje nelze se k pc připojit nevíte někdo jak tůto chybu opravit?

Odpovědi na otázku

Chceš posielať zvuk do PC? Aký to má zmysel?

že by smysl byl dostat zvuk z telefonu do pc? :)

Jakým způsobem to fungovalo? To bych se dost divil.

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/h... Treba nejak takhle. Je to takova blbost, ze jsem to musel samozrejme vyzkouset a jede to. Zaklad je A2DP.

vzhledem k tomu že na předchozim telefonu to fungovalo tak to tak velky zazrak neni.

Abych pravdu rekl, nemam nejmensi tuseni, proc vam to nejede, zkousel jsem se divat, jake verze bluetooth maji telefony a tvari se +- stejne. Na strane Windows snad bude nastaveni v poradku, kdyz vam to jede se starym telefonem. Na strane Androidu zkontrolujte, zda mate zapnute Media Audio v nastaveni sparovaneho zarizeni (u vas se polozka muze jmenovat jinak).