» Poradna » Mobily

Bluetooth sluchátka

Dobrý den, prosím o radu, kde se zesiluje zvuk na bluetooth sluchátkách, když stisknu tlačíko jimž jsem propojovala sluchátka s mobile, tak zesílení zvuku neslyším, zato kliknuli na tlačíko třeba dvakrát a více, začnu vytáčet telefoní čílo.Žádné jiné tlačítko na sluchátkách nevidím. Děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

A teraz si predstav, že my tu ani nevidíme tie sluchatka

Vážně si myslíš, že existuje jeden jediný typ BT sluchátek?

Zdravím, napiš název sluchátek jinak ti nikdo neporadí. Většinou u sluchátek máš tlačítko na pauzování a pak dvě na přepínání písniček zmáčknutím a nebo zvyšování hlasitosti podržením.