» Poradna » Mobily

Bluetooth sluchátka

Hledám bluetooth sluchátka pro můj mobil, mobil se jmenuje Star N9770, je to čínská kopie Note II nebo tak něco ale to je teď jedno. Na telefonu je špatný konektor 3,5jack na sluchátka a tak mě napadlo pořídit bezdrátová sluchátka jenže jaká, našel jsem tyto http://www.mobinfo.cz/nokia-bh-111-barevny-bezd... ale nevím zda ty od nokie budou kompatibilní i s jinýma mobilama než jen s těma jejich Lumiema.. Můžete mi poradit co vybrat ? Jde hlavně o to aby se do mobilu nezapojovali, tudíž jediná možnost jak připojit sluchátka je bluetooth nebo wifi. A musí to být ty do uší. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Sluchátka můžeš použít jaká chceš, je úplně jedno kdo je dělá, vyber si prostě taková co ti vyhovují. Stereo Bluetooth sluchátka už dneska dělá kdekdo, dají se pořídit od nějakých 300,- až po pár tisíc. Doporučuji spíš taková kde lze sluchátka od toho modulu s Bluetooth odpojit.Jediné co musíš bezpodmínečně ověřit je to jestli ten mobil disponuje technologií Bluetooth s A2DP profilem, bez toho to fungovat nebude.