» Poradna » Ostatní

Bluetooth sluchátka nehrajou najednou

Zdar, mám nová bluetooth sluchátka značky GoGen. Dřív byly v pohodě, ale teď s nimi mám problém. Spáruje se mi jen jedno sluchátko, takže mi taky hraje jenom jedno. V bluetooth ale vidim 2 položky od gogenu, takze se vlastně spárujou obě sluchátka (coz už není normální, jelikož dřív jsem měl na obě 2 sluchatka jednu položku v bluetooth). Vyzkoušel jsem vypnutí sluchátek, reset mobilu, odpároval jsem sluchátka z bluetooth a v mobilu jsem si zkonroloval, že namám zaplé Mono. Pořád to ale nefunguje a jen mohu přepínat zvuk do druhého sluchátka. Budu vděčný za pomoc...

Odpovědi na otázku

oficiální účet redakce |  | Microsoft Windows 10 Chrome 96.0.4664.110

Dobrý den,nejprve vyjměte sluchátka z nabíjecí krabičky. Pak stiskněte a držte dotykové plochy nebo tlačítka na obou sluchátkách po dobu 3 vteřin, dokud se nevypnou (indikátor na sluchátku třikrát blikne červeně). Po krátké chvilce (cca 5 vteřin) stiskněte a držte dotykové plochy nebo tlačítka po dobu 3 až 5 vteřin, dokud indikátor každého sluchátka nezabliká třikrát zeleně (to znamená zapnutí). Když je párovaní úspěšné, pak pravé sluchátko funguje jako „nadřízené“ a levé sluchátko jako „podřízené“. Vůči telefonu by se pak sluchátka měla při párování přes Bluetooth jevit jako jedno zařízení.Přeji hezký denKarel KiliánŽivě.cz

1) chybí typ sluchátek, Gogen je široký pojem 2) u některých "cheap" sluchátek je nutnost spárovat hlavní sluchátko a na toto sluchátko se pak určitým "gestem" páruje to druhé --- zažil jsem to u jednich sluchátek z Kolebenky, co jsem pro prdel koupil za 200,- Muselo se spárovat jedno a pak se podrželo na halvním sluchátku tlačítko, následně na druhém sluchátku to samé a jak jsem psal to druhé sluchátko se napárovalo na to hlavní a pak to běželo v "pohodě" .

mam sluchátka Sluchátka GoGEN TWS BUDDY (TWSBUDDY) za 1500-....

Problém vyřesen. sluchátka jsem dal do krabičky a v ni jsem sluchatka vypl dlouhým stiskem, pak jsem je zapl a krabicku nachvíli zavřel, přičemž jsen v bluetooth odpároval daný sluchátka. Pak uz jen stačilo sluchátka vyndat a zprárovat s telefonem

Za komousov s nami cvicila spartakiada a teraz v demokratickom kapitalizme s vami cvicia ozajstne bezdratove sluchadla.

Děkujeme za velmi přínosný komentář. Vyhráváte klíčenku a roční předplatné Haló Novin ??.

zavírat pro párování krabičku ...úplně stejný význam by mělo odříkávat u toho kouzelné formule ..

našel jsem návod od gogenu kde psali jak to opravit. doslova tam psali že se má zavřít

Měl jsem podobný problém. Udělal jsem maličko jiný postup. Sluchátka vypnout (obě), vložit do nabíjecí krabičky, vypnout všechny bluetooth v celý domácnosti. Vyndat sluchátka z krabičky, počkat až se spárují mezi sebou, zapnout BT v telefonu a když se nabídnou ke spárování obě sluchátka, zásadně párovat s telefonem pouze pravé (R). Tento postup jsem musel udělat jen jednou, potom už se sluchátka vždy spárovala v pořádku. Přijde mi, že levnější sluchátka prostě napoprvé neví k jakému BT se mají připojit.

Přesně toto jsem hledal a NAŠEL ! Funguje, děkuji

A sluchátko nehraje vůbec nebo jenom hodně potichu? Občas se stává, že ho ucpe ušní maz u TWS sluchátek.

Ano, sluchátko nehraje vůbec, protože se pripojí jen jedno jako handsfree. Ale to by mělo být v návodu.

Tak bych asi sluchátka úplně vymazal ze zařízení v mobilu a zkusil spárovat znovu.