» Poradna » Mobily

Bluetooth sluchátka do uší - kvalita hovoru

Ahoj,prosím o radu s výběrem bluetooth sluchátek - špuntů do uší. Vlastním bluetooth sluchátka Lamax Elite E1 a kvalita hovoru je naprosto nepoužitelná. Já volajícího slyším dobře, on mě ale špatně. Máte někdo zkušenost se špunty, které se dají na telefonování použít?Děkuji za tipy.

Odpovědi na otázku

Sebelepší sluchátka jsou pro hovor naprd, když nemají mikrofon "u huby".

Hmm... Airpody nemaji mikrofon u pusy, Sony WH-1000XM2 taktez a protistrana me slysi dobre... co delam spatne?

Já používím BOSE SoundSport wireless a MIC je jako z telefonu (podle nahrávek), jen jsou od Lamaxu cenově trochu jinde. Dříve jsem měl Lamax Beats bezdrát úplně ty první s těmi magnetami a tam mi mikrofon taky fungoval (ale ne tak kvalitně). Možná máš vadný kus.

Vadným kusem to nejspíš nebude, zkoušel jsem i jiná bluetooth sluchátka. Běžně na telefonování používám Voyager Legend, tam je kvalita hovoru fantastická. U Lamaxu i dalších sluchátek je sice moje řeč slyšet, ale velmi tlumeně.

Taky záleží na kvalitě mobilu.., vyzkoušej na jiném!

Pro jistotu jsem vyzkoušel jiný mobil, zvuk je pořád velmi potichý.