» Poradna » Mobily

Bluetooth sluchátka do 2500

Zdravím, mohl by mi někdo dát nějaké tipy na dobrá přenosná bezdrátová bluetooth sluchátka, náhlavní, s cenou přibližně do 2,5 tisíce? Přemýšlel jsem o Marshall Major II, co si o nich myslíte?

Odpovědi na otázku

Ty ale bohužel do 2,5tis neseženeš. Bezdrátové marshaly jsou trochu dražší.

Bohužel seženeš.. https://www.muziker.cz/marshall-major-ii-bluetoo... Jsou dražší, ale do 2,5k je seženeš.

To je dobrý no =) já si je chtěl nedávno koupit, ale do 2,5tis měli jen bílé a to jsem nechtěl. Nakonec jsem koupil jiné, ale těmhle dost podobné.

Ahoj https://www.alza.cz/soundmagic-e10bt-d5003061... https://www.alza.cz/soundmagic-st30-zelena-d4... věř nebo ne ale když je připojíš na mobil budou hrát mnohem líp než nějaké Marshall,, a o tom že mít velké sluchátka na palici je trapné samo o sobě ...

Ďalší trapák. Áno, budú hrať lepšie ako Bose, Marshall a pod. chceš povedať

Ano a ukaž mi Bose za 2500 kč, a Marshall jsou na dvě věci, to že sis je koupil neznamená že jsou to dobré sluchátka a že cena odpovídá kvalitě ,,,

Trapák budeš spíš ty ... Marshall jsou sluchátka především pro pozéry a pubíky poblouzněných marketingem jako jsi ty (především po ulicích je Vás x). Bose, jak je zmíněno ... v této kategorii? Naopak Soundmagic nabízí poměrně dost muziky za málo peněz. Při tvých znalostech bych raději mlčel, než se vůbec projevoval ... A co jsi také ten typ, co má Beatsy/Marshally a k tomu telefon za dvacku a notebookovou vytápějící plečku za 10 na které jede vše na FULL?

Je to fakt, už to nejsou jediné kvalitní sluchátka na trhu. Je jich spoustu jiných, které hrají taky výborně, jen nemají tolik profláklou značku.

A to například ??!

Já mám třeba vlastní zkušenost sse sluchátkama elite od lamaxu a to velmi dobrou ;)