» Poradna » Notebooky

Bluetooth reproduktor se odpojuje

Dobrý den mohl by mi někdo poradit. Mám bluetooth reproduktor srs-xb30. mám ho spárovaný s notebookem připojím ho ale vždy do minuty se odpojí. aktualizoval jsem ovladače nepomohlo také jsem zakázal vypínat zařízení z důvodu spotřeby energie taky nepomohlo.

Odpovědi na otázku

Vyskúšaj spojiť s mobilom či to bude robiť.

Na mobilu funguje v pořádku

Mám ho vedle nb takže v signálu asi problém nebude

Občas se bluetooth tluče s wifi. Zkusi wifi úplně vypnout a připoj sluchátka. Já mám trochu opačný problém. Když připojím k notebooku sluchátka blaze, tak mi blbne wifi. Internet je pomalej a často vypadává úplně.

Vypni řízení spotřeby u bluetooth ovladače:https://blog.ijacek007.cz/Navody/jak-zabranit-nahod...