» Poradna » Mobily

Bluetooth přenos.

Prosím poraďte. Bavím se treasure huntingem a u detektoru jsem se chtěl zbavit šňůry od sluchátek. Koupil jsem bluetooth5.0 transmiter a bluetooth5.0 sluchátka. Transmiter mám spojený s detektorem jackem. Spojení sice funguje,ale zvuk je zkreslený,mírně zpožděný a po několikerém zapípání slábne intenzita. Je problém v tom,že jsem v otevřeném prostoru? Když tuto sestavu propojím s čímkoliv(pc,mp4,tv,mobil) v bytě,funguje i když se pohybuju.

Odpovědi na otázku

Problém je, že v tom systému máš konverzi z analogového signálu na data a pak zpátky. To prostě nemůže nikdy fungovat dobře. Detektor má mít Bluetooth, žádný analogový výstup, jack nebo frank.Proč vůbec dělat takovou ptákovinu, když je beztak nutné držet detektor v ruce?

a jakej BT vysílač si koupil ? Já používám dva (jeden za 3 dolary z číny a druhej kvalitnější koupenej tady) ale nezdá se mi že by se to zpožďovalo a nebo zkreslovalo zvuk (samozřejmě v rámci možnosti BT)