» Poradna » Mobily

Bluetooth-párování - mobil - hodinky

Je nějaký chytrý program pro android, kde bych mohl naspat: Device Adress nebo UUID a "na tvrdo" donutil párování dvou bluetooth, jelikož mobil Vodafone v8 mi při pokusu o spárování s hodinkami Polar V800 napíše: "Nelze párovat se zařízením Polar V800 ( a správný kód hodinek). Kód PIN nebo přístupový klíč je nesprávný." tzn. bluetooth ho vidí, ale nepříjme. S předchozí verzí vodafone v7 fungoval bez chyby. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Není, párování BYT je záležitost systému, aplikace ho nevynutí.

Potřeboval bych poradit mám hodinky diggro D108 a nejde mi zapnout bluthon jak ho mám zapnout děkuji.

Vyřeší pouze počkat na aktualizaci některého z výrobků, v tomto případě to byla aktualizace mobilu a funguje

jen ten Polar je třeba už 3roky starej.....

-hodinky nejsou zablokované původním majitelem?-verze Bluetooth 4.0, A2DP na tom telefonu je kompatibilní s hodinkami ? -aktualizace FW polaru?-aktualizace FW telefonu?Telefon kde to funguje máte ?