» Poradna » Notebooky

Bluetooth na novém NB

Včera jsem omylem ve svém novém notebooku vypnul bluetooth. Už se mi nepodařilo bluetooth znovu zapnout. Po restartu NB jsem již neměl v nastavení funkci bluetooth. S agenty ASUSU jsem poté reinstalovat ovladače bluetooth, to však nepomohlo a počítač stále hlásí, že bluetooth není v notebooku k dispozici. Agenti ASUSU mi poté řekli, že se to dá vyřešit obnovením systému do továrního nastavení, tímto způsobem však budu přinucen znovu instalovat obrovské množství programů a aplikací (zejména her). Proto se chci zeptat ještě zde, jestli někdo neví o nějakém jiném způsobu jak tento problém s bluetooth spravit.Pokud někdo z nějakých důvodů bude potřebovat technické údaje k NB nemám problém je napsatPSAno, opravdu potřebuji bluetooth, mám přes něj k pc připojenou myš a reproduktory.

Odpovědi na otázku

Jestli máš Win10, tak klikni na ikonu úplně vpravo dole vedle hodin, taková knížečka.Mělo by se ti objevit centrum akcí a dole mezi ikonama Bluetooth.

Žádná taková ikonka tam právě není.

ASUS má určitě fórum. Platí i pro ostatní, nejdříve na spec. fóra.a hned google odpověď.https://notebooky-forum.notebook.cz/viewforum.phpa určitě mnohem obsáhlejší v angličtině

Ano to já vím, jak jsem psal, řešil jsem tento problém s agenty ASUSU přímo na jejich stránkách na podpoře. Ptám se jen jestli někdo neví o nějakém jiném (méně drastickém) způsobu.

Agenti -placená/záruční podpora? Spíš bych hledal hesla:asus tvůje-řada bluetooth driver recovery unavailable

Včera jsem ne omylem, ale po přečtení si tvého příspěvku a nějaké akci v části Bluetooth toto vypnul. Když jsem pak chtěl BT znovu zapojit do akce, nebyla ikonka vpravo dole na liště ani jinde k nalezení. Tak jsem zadal do okénka slovo Bluetooth, pak na výsledek kliknul kurzorem myšky a po ukázání se klikl na Zapnout (abych to zase nemusel pracně hledat. Rozdíl mezi mnou a tebou je že nemám Asus (tak jsem se na agenty neobracel, ještě mi dluží manuál v češtině).

ted jen nechápu,proč se vedle ikony chrome ukazuje Vista (Palo | 03. 10. 2017 00:13 | Microsoft Windows Vista Chrome 60.0.3112.101 | [89.177.248.---]), když jsem kupoval W 10 a už jsem tu v nichpárkrát na poradně byl a W 10 ikona byla modrá

.

Na používání a neztratit BT je potřeba Připnout na Start. Pak se může vypínat