» Poradna » Mobily

Bluetooth handsfree, Android, hlasové vytáčení

Ahoj, jelikož často telefonuji, koupil jsem si handsfree Plantronics Voyager Legend. Zatím ji používám jak s počítačem, tak se stařičkým Sony Ericssonem W800. Hodlám přejít na mobil s Androidem. Nemáte prosím někdo zkušenost, jestli tato handsfree s Androidem oznamuje jméno volajícího, jestli funguje hlasové přijetí, nebo odmítnutí hovoru?Děkuji za postřehy.

Odpovědi na otázku

ahoj prosimtě tet jsem si koupil obyčejné Handsfree a chtěl bych ho také využívat k telefonu s androidem ale nemohu přijít na to jak to spárovat už jsi to spároval jak jsi to dělal ??

nejdřív nastavit handsfree do párovacího módu a u Androidu nastavení, bezdrátové sítě, nastavení bluetooth, zapnout bluetooth, hledat zařízení.