Bluetooth a otravne hlasky na mobilu

Ahoj, mam telefon Nokia N70, v pocitaci aplikaci Nokia PC Suite, koupil jsem si kdysi bluetooth do USB, koukal sem ovladace tam jsou od firmy Toshiba.

Ted jsem koupil notebook s integrovanym bluetooth, kdyz ale v app PC Suite chci pristupovat k telefonu, porad me na mobilu otravuje hlaska "Prijmout pozadavek na pripojeni od PC-NOTEBOOK?" a musim 3x potvrdit nez se dostanu do sms zprav.

S BT do USB tento problem nenam a telefonu se ani dotknout nemusim.

Netusite nekdo jak dosahnout toho aby integrovany bluetooth se choval stejne jako BT do USB?

Zkousel jsem vzalo mi to ovladace fy Broadcom a Foxconn, obe se chovaji se stejnym problemem.

Diky za jakoukoli radu, google mi nic nenasel.

Odpovědi na otázku

Stačí počítač v mobilu označit jako "autorizovaný" a je to.