Bluetooth a 64 bitový systém

Zdravím, pořídil jsem si USB bluetooth modul Belkin s čipem BCM2046, mám k tomu originál CD s ovladači od broadcomu verze 6.1, mám operační systém Windows7 64 bit (podle mě by to mohlo být stejné jako na 64 bitový Vistě). A teď k mému problému, instalace proběhla OK (ovladače jsou tam pro 64 bit Vistu), ikonka na liště je OK, všechny položky v správci systému taky OK, ale když chci dát nastavení (kliknu na Open settings), tak se vůbec nic nestane a tím pádem nemůžu povolit žádné služby a samozřejmě mi to nenajde žádný přístroj s BT (úplně se to tváří jako by tam žádný BT modul nebyl, ale on tam je a stavová dioda svítí). Podle mě se tam automaticky nainstalují nějaké ovladače od microsoftu a ty to nějak blokují.

Díky za každou radu

Odpovědi na otázku

jj, ale to je asi tak vsechno, co se s tim da delat.

"podle mě by to mohlo být stejné jako na 64 bitový Vistě" :o))
Mohlo, ale sam vidite, ze nejspis neni. Beta OS je beta OS.

No myslím si, že tento problém by byl i na tý Vistě (měl jsem tam jen jiný dongle, nějaký od MSI a dělalo to samý)
Tady je návod jak se toho zbavit (odstranit ovladače od microsoftu, ale to je jen pro 32 bitový systém)

http://www.cyber-shot.cz/navody/instalace-konfigur... ...

BT stack ve Win7 je skvely, konecne podporuje vetsinu profilu. Rozhodne doporucuji pokusit se rozchodit dongle s nativnim MS BT stackem nez nejakym obskurnim widcomem ci co mas dodane ktery uzrcite nebude kompatibilni s BETA OS

MP