» Poradna » Programy

Bluetooth 2

Dobrý den, prosím jako laik o pomoc. Nevím si rady s přenosem (obrázků) přes Bluetooth do mobilního telefonu, (pokud ta možnost je možná). Jelikož sofwar dodaný k adaptéru je po instalaci v Angl.jazyce, neznaje jazyka.
Ovšem přenos z mobilu do PC se mi podařilo obrázek přenést(to bych zvládl už) ale nemohu přijít na obrácený postup. Je možno mi pomoci a poradit.Děkuji Vám.
Nokia 2600 clasic.
P.S Nainstaloval jsem i Nokia PC Suité,Zde jsem vyskoušel vše možné ale nejde mi nic,prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Je more softwaru dodavaneho k BT adapterum, bez konkretniho nazvu (at uz adapteru nebo softwaru) tezko nekdo poradi. V PC Suite by melo jit prenaset obrazky take, ale "nejde mi nic" neni zrovna dobry popis problemu nebo chyby