» Poradna » Ostatní

BlueStacks - problém se stahováním

Zdravím, kamarád má jednu výbornou hru na mobilu (Android), ta hra se jmenuje Shadow Fight 2, ale já mám Windows Phone a tam se to stáhnout nedá. Tak jsem si řekl, že si nainstaluju jednu aplikaci, na které jdou hrát hry na Android před PC. V pohodě jsem ji stáhl a pak jsem si chtěl nainstalovat tu hru, vypadalo to dobře, 48% naběhlo úplně rychle, ale najednou se to zastavilo, čekal jsem i hodinu, nic se nestalo. Neví někdo, co by mohl tam být za problém? Popřípadě kam se nejlépe obrátit?

Odpovědi na otázku

Nějaké nápady?

To je ukázka toho že máš nelegální windows. Mě to taky dělá. Zkus Andy-OS je to stejný a ještě lepší

Nelegální Windows?

Nevím proč bych měl mít nelegální Windows, mám ho zcela legální. Byl už zabudovaný v notebooku když byl kupovaný.

Tak nakonec vyřešeno.

ale nikomu nepovedz ako, dobre?