» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bluescreen

Ahoj,na ntb skáče bluescreen. Píše o pravěpodobném problému s novým hardwarem. Ntb má tak 4 roky a nic novýho v něm není. Přeinstalovat ovladače nepomohlo. Dál uvádí jako další možnost v biosu odpojit caching a shadowing. Co to je a jak to odpojit?Případně má smysl přeinstalovat OS? Jsou tam Visty.Díky.T.

Odpovědi na otázku

Přeinstalace systému je jedno z nejjednodušších a nejefektivnějších řešení.. Takže ano, přeinstaluj .. Pokud se na přeinstalaci necítíš, zajdi s tím notebookem do servisu..

Ok. O to nejde, přeinstalaci zvládnu. Jen že bych raději udělal komplet formát, je to ntb ženy a na disku s OS má i spoustu dat, který bych musel někam jinam zálohovat a moc se mi do toho nechce Zvlášť když nemám externí disk.

Tak si hold nejdůležitější data uložíš třeba na web uložto.. Tam si vytvoř účet, vytvoř složky a ulož do nich to nejdůležitější.. FERTIG. Po přeinstalaci systému si data z účtu stáhneš do noťasu.. K tomu účelu si můžeš z webu uložto stáhnout aplikaci Ulož.to FileManager..Do budoucna by ses konečně mohl dokopat k tomu, aby sis koupil externí disk..