» Poradna » Windows (a jiné OS)

Bluescreen

zdrvím nenápadá náhodou niekoho prečo mi to začalo padať s touto hláškou ?https://s13.postimg.org/qissrfqt3/Bez_n_zvu.png

Odpovědi na otázku

No odpověď najdeš v tom souboru minidump.Někam ho uploadni a dej sem na něj odkaz. Uděláme jeho analýzu.

https://drive.google.com/open nech sa páči myslím si že to robil driver na sietovu kartu lebo som nahodil starý od asusu a uź 30 min bezi pohode :D

takze to bude niecim inym

******************************************************************************** ** Bugcheck Analysis ** ********************************************************************************CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION (109)This bugcheck is generated when the kernel detects that critical kernel code ordata have been corrupted. There are generally three causes for a corruption:1) A driver has inadvertently or deliberately modified critical kernel code or data. See http://www.microsoft.com/whdc/driver/kernel/64bitP... 2) A developer attempted to set a normal kernel breakpoint using a kernel debugger that was not attached when the system was booted. Normal breakpoints, "bp", can only be set if the debugger is attached at boot time. Hardware breakpoints, "ba", can be set at any time.3) A hardware corruption occurred, e.g. failing RAM holding kernel code or data.Arguments:Arg1: a3a00f58c45ab69b, ReservedArg2: b3b71bdf16d9ee1a, ReservedArg3: ffffe00175d61790, Failure type dependent informationArg4: 000000000000001c, Type of corrupted region, can be 0 : A generic data region 1 : Modification of a function or .pdata 2 : A processor IDT 3 : A processor GDT 4 : Type 1 process list corruption 5 : Type 2 process list corruption 6 : Debug routine modification 7 : Critical MSR modificationDebugging Details:------------------BUGCHECK_STR: 0x109DEFAULT_BUCKET_ID: WIN8_DRIVER_FAULTPROCESS_NAME: SystemCURRENT_IRQL: Ukázat celý příspěvek

takze co mam teraz robiť

Jsou dvě možnosti, buď to dělá driver, nebo tam máš HW závadu.HW můžeš prověřit (např. pomocí HBCD)A co se driverů týče, uvědom si že ti tam Windows drivery cpe prostřednictvím WU, takže i když tam vrátíš starý, za chvíli tam máš zase ten nový...Proto musíš ošetřit, aby k tomu nedocházelo. http://www.howtogeek.com/223864/how-to-uninstall-a...

asi cez linux zmazem particiu a na čisti tam hodim win 7

tak nakoniec to bolo zrejme nejakym driverom :)