» Poradna » Notebooky

Bluescreen do minuty pokaždé, když zapnu počítač

Dobrý den, pořídil jsem si novou webkameru a po zapojení mi asi do dvou minut počítač vyhodil bluescreen...myslel jsem, že je to náhoda,tak potom,co se počítač zrestartoval tak jsem zkoušel znovu zapojit a znovu to do minuty spadlo na bluescreen...Teď mi to háže pokaždé,co se zrestartuje a je nějakou tu minutu v chodu bluescreen....(Píše to střídavě memory management error,nebo critical proces died...)-Mám asi půl roku starý herní notebook... mám to jít reklamovat,nebo se to dá nějak vyřešit.(Podotýkám, že jsem do něho neinstaloval žádný neoficiální software)Děkuji moc za odpověď!

Odpovědi na otázku

UPDATE: teď to jako error píše jen MEMORY MANAGEMENT

Robí to na inom PC? Ak áno, reklamovať kameru.

Bohužel na ntb ta smyčka errorů to dělá i po odpojení kamery, takže jsem ntb dnes reklamoval...