» Poradna » Windows (a jiné OS)

Blue Screen Of Death..

Ahoj,dnes jsem zapnul počítač a hodilo mi to BSOD.Mám Ati Radeon 4650 Sapphire 512mb grafiku,posunutí v čase je mi naprd,pořád mi to tam hodí Blue screen nebo se mi to zapne a začne to flickrovat : http://i.stack.imgur.com/Op2se.jpg..Poradí mi někdo ?Ovladače jsem v Nouzovém režimu měnil jak šílený ale pořád nic..

Odpovědi na otázku

Artefakty mas v p*deli grafiku Mel jsem tohle samy vis co udelej ? zahrej pocitac uplne kdybys mel ntbk tak o nech treba na 10h pod polstarem zkus nejako poradne zahrivat grafiku at se roztecou ty vstupy Mozna se budete divit ale fakt mi pomohlo kdyz jsem dal na pul dne ntbk pod polstar

Jak se tu píše - GPU K.O. Nějaké pokusy jako zahřívání jsou ztráta času, pomůže jen výměna za novou (lepší).

To jsem si taky ze začátku myslel,pak mi to ale jednou najelo normálně,sice to po 30min hraní zase spadlo ale neznamená to že grafika funguje ?

To znamená že NE-funguje. Něco se na ní pálí nebo už spálený je a funguje to jenom z vůle boží.

Může to být nějaký tzv. studený spoj, může něco být tepelně závislé a pokud je grafika chladnější, tak může "nějak" fungovat (jak jsi psal že v nouzovém řežimu funguje). Dost pravděpodobně se loučí, můžeš zkusit to "pečení" v troubě. Je to sice silně amatérský postup (spíš hraničící s BFU) a není zdaleka 100%, ale profi oprava na infrastolici není nejlevnější, pokud je DPS v pytli (nebo se očividně loučí), tak tím pečením už zas tolik nezkaziš. V každém případě počítej i s tím, že budeš muset kupovat novou grafiku.

Vzhledem k vadam v obraze a zaroven BSOD to skutecne vypada na odchazejici graficky chip. Pokud mozno co nejrychleji nechat opravit.Nejspis jsi to proste upekl. Lidi nemaji notebooky cistene a zatezuji je narocnym provozem. Pak se to prehriva a odchazi.

Safe mode mi ale funguje,takže grafika taky ne ?...Promiň jestli se ptám jako blbec ale smysl mi to nedává

Nabootuj nějaký live linux. A hned budeš vědět, zda je grafika v pořádku nebo ne.Pokud vše normálně poběží, nejedná se o závadu HW, nýbrž SW problem (OS nebo drivery).

vyndej grafiku a dej jí do trouby , najdi si video na youtube "pečení grafické karty"