» Poradna » Programy

Blue sceen při startu World of Warcraft BFA

Dobrý den, nainstaloval jsem si World of Warcraft retail na battlenetu a pokaždé co hru spustím mám jen černou obrazovku a po chvilce mi to hodí blue screen viz. obrázek. Před modrou obrazovkou chvilku slyším zvuky ukázky a to je vše. Zkoušel jsem spustit hru v okně, resetovat herní nastavení přes launcher, a integritu souborů. Nevíte někdo s tento error znamená? S žádnou jinou hrou problém nemám.https://imgur.com/yuHBD4I

Odpovědi na otázku

Nejspíše nefunkční ovladač grafické karty nvidia. Stáhni ze stránek nvidia aktuální.

Mrknul bych do logu v instalační složce hry (.../wow/retail_/logs/)

https://pastebin.com/fvNQSgZ1//Zkráceno přehlednějším odkazem.//

Hned na začátku logu to je napsané, jelikož máte Windows 7 který neumí DX12... WoW BfA ho požaduje ale mají nějaký výmysl pro win 7. Každopádně na battlenetu forech je to popsané, stačí jen hledat v supportu Výpis tvého logu, můžeš taky postupovat dle něj a stáhnout si dané ovladače které to doporučuje:5/2 01:31:13.354 * Warning! Nvidia driver versions 441.66, 441.87, and 442.19 are known to crash on launch on Win 7.5/2 01:31:13.354 * This driver version is a newer than we've seen. It may or may not work5/2 01:31:13.354 * If you have issues, 441.41 is the last driver known to support Dx12 on Win7 (as of Feb 3, 2020)5/2 01:31:13.354 * Info (0x1a0015, 0xe11eb)