» Poradna » Ostatní

Blue-ray na HD Ready a klasická DVD v Blue-ray

Zdravím, mám novou televizi s úhlopříčkou 80 cm a rozlišením 1366x768. Bylo mi řečeno, že mezi full HD a HD Ready prakticky vůbec nepoznám rozdíl. Mám doma starou DVD mechaniku, ještě i na kazety :D, tak jsem přemýšlel o nové a napadla mě Blue-ray mechaniky. 1) Bude Blue-ray na HD Ready televizi v pohodě? 2) Jde na Blue-ray přehrávat i klasická DVD a i CD? 3) Vyplatí se to, když je Blue-ray dražší (jak mechanika tak i filmy)?

Odpovědi na otázku

1. ano2. ano 3. ano - do budoucna - určitě

Děkuji moc Asi si ji koupím. Odpověd rychlá, stručná a srozumitelná

Tak to já mám televizi 145 x 269 ještě na starý gramofonový desky, a kazety přehrává jedna báseň