» Poradna » Mobily

Blu-ray s FM tunerom

Zdravim vas,chcel by som si kupit nejaky blu-ray prehravac s fm tunerom do nejakych 350€.Nejde mi o ziadny 7.1 zvuk kde budem mat na kazdom kusku obyvacky reprak alebo nejaky receiver. Chcem mat dobry stereo zvuk s moznostou prehravania br/dvd na tv a pocuvanim radia a cd.Ak by ste mi vedeli niekto poradit, bol by som rad.Priznam sa ze som uz rozmyslal aj nad nejakym slusnejsim 5.1 systemom z ktoreho necham len dva predne repro bez subwoofera...Diky za kazdy tip, Peter

Odpovědi na otázku

PS: těch FM tunerů tam moc není, nutno hledat.

To som pozeral uz davnejie....Hladam skor Blu Ray s dvoma reprakmi s dobrym zvukom..Ak je to cely system 5.1 tak tie predne repraky su vacsinou male, basy nestihaju tak to kompenzuju subwooferom. Vysledok je ten, ze hudba ma vysky, nejake slabe stredy a potom nic a zrazu zaberie subwoofer. Tak len som chcel vediet ze ci niekto nema nejaky tip alebo dokonca nema nieco taketo doma....Diky

Jsou tam i 2.1 ... nebo k tomu můžeš připojit klasické stereo bedny. U BD holt se počítá hlavně s filmy ... Jak vidíš, nic jiného se nedělá. Taky v té ceně máš omezený výběr - kvalitní stereo zesilovač s bednama a ještě k tomu BD prostě něco stojí.Nebo si kup samostatný (stereo) zesilovač + bedny + přehrávač.