» Poradna » Mobily

Blu-Ray dát na usb

Zdravím, mám otázku, koupil jsem si 4k televizi a chci vědět jestli nějak jde zkopírovat blu-ray disk a dát ho na flash disk aby jsem si nemusel kupovat blu-ray přehrávač. Jde mi o to ,že už se začínají prodávat 4k filmy na blu-ray, ale přehrávač co by je přehrál stojí třeba 5k.. bylo by pro mě lepší si je nějakým způsobem nahrát do pc, pak si je dát na flash disk a poté přehrát v tv (tv i flash disk jsou 3.0)

Odpovědi na otázku

To určitě nijak jednoduše nepůjde, filmy na Blu-Ray jsou chráněné proti kopírování a ty 4K obzvlášť.

Nedá sa z chráneného BD urobiť ISO?

Ano jde, ale jedna se o tak komplexni problematiku, ze zodpovezeni je mimo ramec poradny, hlavne pokud nemas o problematice zadne znalosti (dle formulace tveho dotazu). No a prehravani z usb nekomentuju radsi uz vubec, od ceho je te TV sit, DLNA, pripadne VOD klienti

Ale na to bys stejně potřeboval BluRay mechaniku, abys mohl ten disk ripnout...