» Poradna » Mobily

Blu-ray 3D iso

Ahojte chcem sa opýtať som už zúfali mal som doma Egreat R200S a sekalo mi 3D iso tak som hľadal na internete a kúpil som DUNE HD Base 3D ako mi odporučili na internete že toto multimediálne centrum to zvláda v pohode a stále mi seka film Ralph rozbito a Amazing Spider-man 2 ostatne 3D filmy ako napr: ICE AGE 3 3D,Auta 2 3D a pod...na Dune úplne v pohode 3D aj 2D skúsil som aj lepši HDMI kábel a stále to iste filmy spúšťam z WD My passaport 3TB vopred ďakujem za akoukoľvek radu.

Odpovědi na otázku

napadá mě, že by třeba to nestíhalo číst z toho externího disku? některej 3d blu-ray může mít dost velkej datovej tok .... zkus film hodit na rychlej interní disk, jestli to z něj přehraje bez sekání

môže byť len to nemám ako vyskúšať nemám interný disk vnútri a keby som to skúsil hodiť na iný externý hdd to by asi nepomohlo čo? inak diki moc za radu.

Pokud se to seká / škube. Napadá mě hned dvě možnosti, 1 ISO obsahuje ochranu proti kopírování 2 USB v přehrávači je pomalé na takové data. Sehnal bych si někde HDD min. sata2 a vyzkoušel dát přímo do přehrávače. Pokud se bude škubat dál tak je to problém přehrávače

to asi nepomůže ... to máš nějaký minipočítač bez interního disku, jo ? tak to bude asi problém ... má to usb3 nebo jen usb2? co to je za zařízení? usb3 + rychlejší externí disk by mohlo pomoct možná ...

Podle mého je problém v tom že tam je pouze USB 2.0 a to je u BD bez 3D na hraně. S 3D to už může být malá propustnost a následné škubání je na světě

moc ďakujem za rady idem to skúsiť prehrať v pc a dám vedieť a usb je 3.0 aj na Externom hdd aj na DUNE HD base 3d

Přehrávač bohužel má jen USB 2.0http://dune-hd.com/eng/products/full_hd_medi... Sám výrobce píše „Connectors: Digital A/V output , 3x USB 2.0 (2x rear, 1x front), composite, component, analog stereo outputs, optical S/PDIF, coaxial SPDIF, Ethernet 10/100/1000 Mb/s, SD card slot (front), power input, power switch (back), LED indicator (front)“

aha tak to som si nevšimol a môže to byť tým

chcem sa spýtať či by pomohlo niečo takéto: https://www.alza.sk/wd-my-cloud-ex2-6tb-2x-3t... a potom to spustiť cez to DUNE

no dnes som to skúsil cez pc a všetko to išlo ako ma takže chyba bude asi niekde v tom externom hdd.

Juraj - nepochopil si? Ak máš na ext.HDD uložené a ten má USB 3.0, ale DUNE má LEN USB 2.0 - tak ani toto https://www.alza.sk/wd-my-cloud-ex2-6tb-2x-3t... ti nepomôže. Jednoducho to DUNE viacej s tým USB neprenesie! Muselo by aj ono mať USB 3.0!

no ešte som dnes skúsil rozobrať ten externý hdd a vložil som ho priamo do Dune aby sa to nespuštalo cez usb a stále to iste tak asi ten disk bude pomalí asi budem musieť kúpiť ten sata II alebo III