» Poradna » Web a internet

Blokování stránky

Zdravím, chci se zeptat, odkud pochází následující obsah, který se objevil v okně MSIE (WIn7) po zadání adresy QANON.SK:Anti-Crawler Protection is checking your browser and IP 94.112.163.205 for spam botsYou will be automatically redirected to the requested page after 3 seconds.Don't close this page. Please, wait for 3 seconds to pass to the page.2 … „-Rotující kolečko“The page was generated at Tue, 11 Jan 2022 15:19:46Browser time Tue, 11 Jan 2022 15:19:49 GMT1002773, 11326, https://qanon.sk, 5.169.1Antispam by CleanTalk------------Na PC je instalovaný AVAST!, který aktualizovaný minulý týden (01/2022). Stránka je zablokovaná.

Odpovědi na otázku

V první řadě odinstalovat Avast a ve druhé nechodit na takové pitomé stránky...

Podle textu pochází ze služby CleanTalk na uvedené stránce. Proč se nezeptáš přímo na qanon.sk?

Pokud ten blok pochází ze stránky QANON.CZ, potom jsi mi odpověděl. Díky

Setkal jsem se s tím ve Wordpressu, dělal to nějak interní plugin po optimalizaci. Každopádně ty stránky provozuje nějakej milovník Trumpa. Takže obsahově je to totální mentální žumpa. To by se mělo ukazovat studentům psychiatrie. Jak jsi na to proboha přišel? Ze studijních důvodů?

Ten stroj není můj. Kdo dnes ještě používá Internet Explorer?

Buď rád, ty stránky jsou strašná slátanina

Krome avastu stejna konfigurace, funguje.A pokud jsi nas na tu stranku jen nechtel upozornit, tak je snad i dobre, ze nesla zobrazit :) To by asi bylo moc i pro vesmirny lidi :)

Tak to je snad poprvé, kdy AVAST zafungoval na výbornou. Ty stránky by měli zakázat ze zákona jako klamavé.

Proc furt chcete vsem vsechno zakazovat? Proc by ze sebe autor tech stranek nemel mit moznost delat verejne naprosteho pitomce?

Klamat lidi je opravdu nezákonné.

A pohadky zakaz taky, ty vocase. Kazdej at si pise, co chce a treba se mu vsichni vysmejou, jakej je to trouba.Oh wait, oni se smeji tobe!

Lzete z neznalosti nebo zamerne? Smajlik neni na miste, protoze ani jedna z tech variant neni vtipna.

No tak, chlapi. Jestli to někomu vyhovuje, tak ať je po jeho. To bychom tu mohli zrovna otevřít diskuzi očkování ANO - NE.