» Poradna » Web a internet

Blokovaní pop-upů ze strany webmastera

Zdravím,vím že prohlížeče mají různé addony, které blokují pop-upy, tedy vyskakující stránky. Zajímalo by mě, existuje taky nějaký doplněk do stránky, který by to blokoval všem uživatelům, včetně například těm s IE7? Nějaký javascriptový kód nebo něco na ten způsob.Díky.

Odpovědi na otázku

spýtaj sa Hloupeho Hozny na zoznam adries, ktoré dáš do hosts a blokuješ za všetkých okolností

Co to třeba udělat úplně jednoduše. A tedy si na stránky žádný pop-up okna nedávat? Pak se samozřejmě nebudou zobrazovat žádným uživatelům.

Doplněk do stránky, který by blokovval vyskakující okna na stránce? ... cože?

Takže si chceš dát do stránky doplněk, který by blokoval pop-upy, které do stránky dáváš? No, tak tohle fakt stojí za zamyšlení.