» Poradna » Počítačové sítě

Blokování od Google

V minulých dnech se mě při vyhledávání přes Google, objevila stránka s Captcha. No divil jsem se tomu, zadal tedy kod a bylo to OK.Právě před chvílí, ale mě Google úplně zablokoval, objevila se nově stránka pouze s tímto nápisem:We're sorry...... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.See Google Help for more information."More inforamtion" je zde: http://support.google.com/websearch/bin/answer.pyAle to nic neřeší..Má někdo radu?

Odpovědi na otázku

Někdo, kdo má stejného providera jako ty, asi trochu zlobí. Za chvíli to zase přestane.

Máš pravdu, už to zase funguje....

máš tam virus