» Poradna » Web a internet

Blokované účty instagramem

Dobrý den,zhruba před 14 dny mi byl zablokován účet na instagramu pro porušení podmínek .. Jenže já ten ig už nepoužíval dlouho. Nevím kdo kdo se tam dostal a co tam dělal .., já jsem na to přišel ve chvíli, kdy to zabanovali,byl jsem v tu dobu na svém fb a při moji smůle mam facebook a instagram propojený a najednou jsem byl odhlášen.. Poté jsem vyplnil několik desítek odkazů s žádosti o vrácení ,podal jsem také odvolání a nic.. 14 dni se semnou nikdo nebavil,az dneska mi přišla zprava z instagramu . Hi, Your account has been disabled for not following the Instagram Community Guidelines and we won be able to reactivate it. We require everyone on Instagram to follow the Community Guidelines. Learn more about what can be shared on Instagram by going to our Community Guidelines: Thanks, The Instagram Team Já jsem žádal,ať klidně ten instagram nenávratně smažou,ale že mi jde primárně o můj Facebook a messenger.. samozřejmě podpora Facebooku funguje jak funguje. Do teď mi nikdo nevysvětlil proč mám zabanované i tyhle platformy,když jsem si 100%,ze zde nic porušeno nebylo .. Zoufale prosím neměl by někdo radu,či rovnou řešení? Případně dekuji za vaší ochotu .Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/...

Odpovědi na otázku

Řešení není žádné, ty účty jsou 1) propojené, ale hlavně 2) provozovatel IG je stejná firma, jako FB, takže logicky, pokud je nějaký účet nedůvěryhodný pro IG, nenechají tě ho používat ani na FB. Takže bohužel, nezbývá ti, než se s tím smířit.

Trump si taky neporadil, tekže bez šance...