» Poradna » Počítačové sítě

Bloklej prijemce mailu

host smtp-f1.mail-atlas.net[212.47.13.100] said: 550 5.7.0 Your server IP address is in the SpamCop database, bye (in reply to RCPT TO command)  todle mi hlasi, kdyz si chci poslat mail z bluetone na atlas. zadny spam sem neposilal, mam tam akorat nastavenej foward. nevite, kde je problem?

Odpovědi na otázku

A jakej mas smtp server?

zadnej. sem v praci v telecomu a posilam to pres webmail. z quicku mi to na atlas de... je mozny, ze by tu adresu blokli? nebyl tam zadnej velkej trafic -10 - 30 text. mailu za den...

Neni blokovana primo tvoje adresa, ale tvuj postovni server.

Obrat sa na spravcu SMTP servera, cez ktory odosielas postu (bluetone? neviem co to je). Dany server je zaradeny v spamcop databazi, pozri http://www.spamcop.net/.