Blokace prohlížení nevhodného obsahu Internetu

Mám Win XP Home Edition, každý člen rodiny má svůj uživatelský účet a potřebuji zabránit dětem v prohlížení nevhodného obsahu Internetu (porno, násilí). Dopracoval jsem se k  Nástroje - Možnosti Internetu - Obsah - Poradce hodnocením obsahu a podařilo se mi buď zablokovat všechny nehodnocené a nepovolené servery všem uživatelským účtům a nebo je všem zase povolit. Chtěl bych, aby dospělí si mohli prohlédnout cokoli a děti jen to nezávadné. Poradíte ?  Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ahoj,zda sa mi,ze take nieco som videl u niektorych firewall (Symantec,...).

Nechci te zklamat, ale ten Poradce hodnocenim obsahu nezablokuje skoro nic.

Programem Hlidaci pes od www.novosoft.cz jen je problem ze verze pro xp je tusim jeste ve vyvoji, pro 9x funguje.