» Poradna » Programy

Blokace nevhodného obsahu internetu pro děti

Mám Win XP Home Edition, každý člen rodiny má svůj uživatelský účet a potřebuji zabránit dětem v prohlížení nevhodného obsahu Internetu (porno, násilí). Dopracoval jsem se k  Nástroje - Možnosti Internetu - Obsah - Poradce hodnocením obsahu a podařilo se mi buď zablokovat všechny nehodnocené a nepovolené servery všem uživatelským účtům a nebo je všem zase povolit. Chtěl bych, aby dospělí si mohli prohlédnout cokoli a děti jen to nezávadné. Poradíte ?  Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A z jakého důvodu chceš blokovat děti ? Proč je omezovat ?

Prosím o radu,jak zabránit synovi,aby na internetu koukal na nevhodná videa např.sex nebo násilí.Dále,ho mohu zkonrtolovat,pokud vymaže historii.