» Poradna » Web a internet

Blogger - přesměrování

Ahoj, mohl byste, prosím, někdo poradit? Dělám blog na blogspot. Před dvěma týdny jsem prováděla přesměrování na vlastní doménu z blogspot. Vše jsem provedla dlenávodu a vše fungovalo skvěle až dodnes, kdy se mi na blogu začala objevovat tato stránka na přesměrování pokaždé, když kliknu na něco v horním menu. Až po odškrtnutí políčka ANO, lze přejít na stránku. Je zde nějaká chyba s přesměrováním domény? Nevíte jak to odstranit? Děkuji"Chystáte se provést přesměrování.Blog, který zde býval, je nyní na webu http://www.zivotempoitalsku.cz/p/kontakt.html.Přejete si provést přesměrování?Hostitelem tohoto blogu není aplikace Blogger a blog nebyl zkontrolován na výskyt spamu, virů a jiného škodlivého softwaru."

Odpovědi na otázku

Mě se žádné přesměrování nenabízí.

to je jednoduché - Blogger si prostě dává bacha, aby ho někdo nezneužil a nepřesměroval tě bez tvého vědomí na jiný web s nějakým svinstvem. Stejné varování na externí linky má spousta webů jako třeba Deviantart apod. Jediná rada zní "Se s tim smiř"

Už vše v pořádku. Zjistila jsem, že se to stejné přihodilo všem nováčkům na blogger, kteří si zakoupili novou doménu. Stačilo tedy přesměrovat URL adresy u nějakých stránek a přesměrování se již nezobrazuje :)