» Poradna » Web a internet

Blog

Zdravím.Roky chodím na jeden hudební blog.Je dobrý,jsou i download linky.Dva dny zpět jsem ho neotevřel,napsal Pravděpodobně jste nebyli pozváni ke čtení tohoto blogu. Pokud se domníváte, že se jedná o nedopatření, můžete se obrátit na autora blogu a požádat o pozvání.Jsem tam dlouho registrovaný,tak to moc nechápu.Zkoušel jsem se dostat do infa blogu,ale vždy jsem skončil na téhle stránce - Oprávnění odepřeno-Tento blog je otevřený pouze pozvaným čtenářům.Štve mě to a nevím co bych měl udělat dál.Kdyby někdo věděl a poradil...

Odpovědi na otázku

No autor blog asi prevedl na neverejny. Logicky byste ho mel kontaktovat s prosbou o pristup. Jinak budete mit smulu.

Čemu nerozumíš na větě "tento blog je otevřený pouze pozvaným čtenářům"? :) Prostě autor se rozhodl blog uzavřít a těm které chtěl, aby tam chodili, poslal pozvánku. A že tomu nerozumíš? No prostě se tak autor rozhodl. Ovšem je možné, že to udělal omylem a v tom případě se bude asi divit, proč mu tam najednou nikdo nechodí a opraví to. Tobě nezbývá než čekat.

Kromě čekání taky může kontaktovat autora blogu a na tuto skutečnost ho upozornit. To by mohlo buď zkrátit dobu čekání a nebo se třeba dozví že ho tam nechce a má táhnout pryč.

To mě právě zarazilo,na fórum jsem tam vůbec nechodil,aby mě zabanoval.No uvidím...

Dík za reakce.To vypadá že se tam už nedostanu...škoda...

Kontakt na autora nelze sehnat nikde jinde?

Zkusím na Blogger.cz,jestli to tam najdu...

Ne,nejede to,k autorovi jsem se nedokopal.Nikdo ze známých tam nechodí a nezná,marné...třeba se zas rozjede...