» Poradna » Web a internet

Blockchin.info - je potrebná verifikácia emailu ?

Zdravím ,kvôli bezpečnosti nepoužívam digitálne penazenky na BTC, ale zajtra idem spraviť výber cashu na eura cez bitcoinmat , tak som stiahol do mobilu blockchain.info , lebo je jednoduchá a funguje mi na mobile .Píše to niečo v zmysle že to chce verifikovať emailovú adresu ale nefunguje to . skúšal som poslať malú čiastku na donation adresu a úspešne to dorazilo aj bez verifikácie emilu. Bude to fungovať aj ked idem vyberať 3.000€ , alebo to bude požadovať verifikáciu ? je to iba bezpečnostná dobrovoľná nadstavba alebo povinnosť verifikovať email ? ďakujem.

Odpovědi na otázku

Při vkladu nepotřebuješ nic. Při výběru bude chtít ověření. Pokud nemáš 2-fázové ověřování, bude chtít ověření výběru SMS nebo mailem.Leší je si peněženku založit (nebo se do ní přihlásit) na počítači, tam vše nastavit a pak přes mobilní kód ji spárovat na mobil.Ty už peněženku máš, takže jen použij údaje, přihlas se na PC a tam si nastav, co potřebuješ.