» Poradna » Ostatní

Blikanie monitora

Zdravim,mam mensi problem,neviem si dat rady,mam pc pripojene k LED TV 32",Full HD,moj problem spociva v tom,ze pc krasne bezi,vypnem monitor,za nejaku dobu ho zapnem naspat,moze to byt 5 minut,hodina,3 hodiny a obraz mi zacne v intervaloch 5 sekund blikat na zeleno/plochu vsetko vidim,len blikanie/.po restarte pc funguje vsetko normalne.ovladace grafiky mam aktualne aj system.moj problem je aj v tomto videu,ale rady co boli v komentoch mi nepomohli.https://www.youtube.com/watchskusal som vymenit hdmi kabel az 3 druhy,prepojil som pc aj z displayportom,stale rovnako.co moze byt problem.za akukolvek radu dakujem.zostava je:Ryzen 5 1600AF,8GB DDR4,Asus A320-K-M,RX 570 4Gb Powercolor,HDD 500GB,Win 10 Pro.

Odpovědi na otázku

a ten druhy monitor tam co neblika je z toho isteho PC? Ked vymenis vystupy, tak blika ten druhy co na videu neblika? Kazdopadne ako uplne prve je test inej grafickej karty...

to neviem,to bol len priklad,neviem ako to ma chlapik vo videu.este som zabudol dodat,ze ked to blikalo som vymenil za chodu hdmi za displayport,a hned to prestalo.potom vsak zase to zacalo.zeby bola karta vadna?,inak funguje super ziadny problem.mam este r9 270 dual X skusim to s nou zajtra.

ja ze to je tvoje video.. ked blika obraz na monitore, tak to mozu byt 3 veci.. kabel, monitor, krata.

Zkusil bych poslední verzi biosu. U vaší se to nepíše, ale některé desky dostaly update biosu, který vylepšoval kompatibilitu s RX570. Kromě toho poslední verze píše "Fixed HDMI and DP sound issue" To bych spíše čekal pro zadní porty na desce, ale vzhledem k tomu, že Displayport ta deska nemá.....

diky,bios verzia je z 1.7.2020-5409.inak to pc je mesiac stare.je aj novsia verzia?

nie. O 1 starsia

https://www.asus.com/us/Motherboards/PRIME-A32... je novsia aj,ako sa to updatuje?

tak ked sa takto pytas, ak stiahni asus EZ update a ten ti novy bios najde a updatuje. Inak samozrejme stiahnes dany bios na USB kluc, ides do biosu a tam mas polozku EZ flash. Ale nerob to, lebo to len do* tento.

inak mas to v zaruke, preco s tym nejdes tam kde si to kupil a Dobry den, mam takyto problem opravte mi to.

Protože to nové není. Je to splácané. RX570 dnes? Windows 10 PRO, když musel koupit A320desku? Kdepak je asi vzal? Atd.. Pochybuji, že by PC byl nový jako celek.

tak tak,pc ma nove komponenty,akurat ta karta a ram nie je v zaruke.ostatne hej.je to zlozene.EZ update mi nic noveho neponuka.

ja neviem,to je taky divny problem,vsak aj v hrach funguje super,len po vypnuti blika.kablom to nebude kedze som vymenil az 4,telkou tiez nie kedze funguje ako ma,tak skusim vymenit kartu.v komentoch v tom videu pisali ze jeden vymenil kartu dalsi dvaja monitory.a jeden vypol hdmi link assurance v radeon software.to mi ale nepomohlo.kazdy z nych mal bud RX 570 alebo 580.