» Poradna » Notebooky

Blikání obrazovky

Dobrý den,mám problém trvající přibližně dva měsice, začínalo to "lehkým" blikáním displeje a stačilo vždy pohnout obrazovkou a noťas se srovnal, ale teď se to začíná stupňovat a obrazovka bliká i ve více úhlech, než najdu optimální úhel a přestane blikat. Noťas už nemá bohužel záruku, napadá někoho čím by to mohlo být?děkuji.

Odpovědi na otázku

Vypadá to na vadný - nalomený kabel od desky k LCD (možnost poškození ohybem).Koupit a vyměnit.

Jednoznačně kablík. Bud servis, nebo si kup na aukru náhradní a vyměn si ho sám - určitě na YT najdeš způsob, jak na to - potom tě výměna bude stát jen ten ND.

Kablík jsem vyměnil a po zapnutí ntb se displej nerozsvítí vůbec. Čím to může být? všechny konektory by měly být připojeny dobře - na "zacvaknutí".