» Poradna » Ostatní

Blikání obrazovky při hraní her ve tmavém prostředí

Ahoj, Problikávání obrazovky při hrání her, pouze ve tmavém prostředí u všech her, nevím co mám pokaždé vypnout nebo naopak zapnout aby se to nedělo, díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

jake zarizeni?

Jedná se o PC, monitor Gigabyte AORUS CV27F ,grafická karta gigabyte geforce rtx 2070 super windforce oc 3x 8g

Já bych v monitoru vypnul dynamický contrast.

Ten mám na 0

Už znám tedy příčinu a tou je dynamický kontrast ale jak ho vypnout mám v nabídce jen vysoký kontrast mám window 10 , na internetu jsem našel krásny texty ale nic o tom kde to najít kde to vypnout

A vo tom to je. Né každý monitor umožňuje dynamický kontrast vypnout. To musíš hodně hledat na specializovaných fórech nebo v recenzích, zda pro tvůj model/řadu/výrobce tam nebude nějaký způsob. Někdy musíš monitor nastavit na "profil" pro fotografie (nebo nějaký jiný), kde je dynamický kontrast deaktivovaný apod. Případně se třeba dostat do servisního menu, kde si budeš moci profil upravit a vypnout dynamický kontrast. Prostě takové "šmakulády", které se ani v běžném manuálu nedočteš. No přeju ti hodně štěstí, já to hledat nebudu.