Blikání obrazovky na okrajích

Dobrý den, mám takový problém s LCD monitorem Eizo FlexScan EV2750. Při zapnutí PC,a mi téměř pokaždé na okrajích monitoru problikává obrazovka, pouze při zelené nebo modré barvě, nejhorší je to v levém dolním rohu, vypadá to jako staré CRT monitory. Povětšinou blikání do 20 minut ustane, ale nevíte čím by to molo být způsobené? Mohlo by to souviset s tím že se u nás na noc vypíná proud?Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Podle mě to souvisí s tím, že je to vadný kus - reklamace

Jak vypíná na noc proud? Monitor zlobí přes den, ne?

Je to myšleno tak, že jestli by nemohli vadit výkyvy že každý noc se vypíná proud a ráno zase zapíná

Jako že se u vás úplně vypíná elektřina?

ano

To by rozhodně nemělo mít vlív na to, že nějak podivně bliká LCD. Ale spíš ze zvědavosti - proč se u Vás vypíná elektřina?

nevypíná se úplně, vypínám pouze přepěťovou ochranu ve které je zapojen pc, reproduktory a monitor. Je to z toho důvodu, že mám myš, která svítí i při vypnutém pc a reproduktory, které šumí po vypnutí :D, je to celkem otravné.

Ja tiez vypinam prepetovu ochranu uz vyse 15 rokov a zatial ziadny pristroj sa mi kvoli tomu nepokazil.

Třeba vyteklý kondík nebo bambilion dalších věcí.A už si jako někdo stěžoval, že vám někdo vypíná elektřinu na noc? Ono to jako fakt není moc normální, jestliže nežijete na Ukrajině.