» Poradna » Windows (a jiné OS)

Blikání kurzoru v MS Word

Řeším problém s blikajícím kurzorem v MS Word. Neustále problikává šipka kurzoru s přesípacími hodinami. Na internetu se o tom dost píše, ale nenašel jsem zatím žádnou radu, která by mi problém vyřešila.Systém Windows 7 Pro x64Office 2013V jiném programu MS Office to nedělá jen ve Wordu. Mimo office to také nedělá.Děkuji za nápady.

Odpovědi na otázku

Nějaké makro/linky na síťové/smazané dokumenty.Co s tím?1) Resetni nastavení Wordu do defaultu: smaž normal.dotx.2) Nepovoluj 3-P makra, jen vlastní.3) Zkontroluj linky v dokumentech.