Blikání kurzoru myší > zpomalení systému...

Ahoj.. doufám že sem vybrala správnou kategorii.Ne mám problém s Pc... poslední dobou mi začal blikat kurzor myši a behěm toho se mi i zpomalý nekutečně systém. Většnou to dělá když jsem třeba na internetu nebo projížím složky. (někdy i z ničeho nic když třeba ani na Pcd nejsem)... Při hraní her které má nastavené na dejme tomu (+-) vysoké.. to ani necekne.Už jsem přeinstaloval systém nepomohlo. zkusila sem vyměnt grafiky msi950gtx za 750ti.. nepomohlo. Někde sem se dočetla že by to mohlo možná být hardiskem.. tak mám nový WD black 1TB.. problém ale stále přetrváva.. Dneska mi od rána neblb vůec.. ale opět to začalo.Prosím poradtě už fakt nevím co s tím... Pc mám skládaný tak ho popřípadě budu dávat do servisu. ale ráda bych aspon věděla o co jde.. sestava: intel i5 3,2ghz, Nvidia MSi 950 GTX 2gb, 8gb ram kingston fury, WD black 1 tb,ZD FSP 600w, MB H81m-p33. Díky za všechno info..

Odpovědi na otázku

A "breberková" kontrola již proběhla?On-line ESET:http://www.eset.com/cz/online-scanner/MBAM:https://www.malwarebytes.org/Případně individuální "podezření" u Jottiho:https://virusscan.jotti.org/Sleduj Kaspersky, F-prot apod., protože jsou antiviry co něco dělají a ty druhé, které pracují pro SW firmy.

Ano proběhla, a nic to nenašlo.. a chyba se mi oběvila i když sem měla uplně čístý systém a hardisk..

nenapadá ještě někoho něco..? prosím...

Ovládače máš všetky a správne? Keby si mala zálohu....

Já bych řekla že ano, mám nový hardisk takže systém mám nově přeinstalovaný na win deset a instalovala sem i ovladače GK..

Hmmm o žádnem nevím :D

reakcia je na koho?

Aha promin.. ten koment asi smazal Admin nebo někdo tak se tam nezobrazuje.. ;)

škoda

Bliká, protože se s tebou loučí...

No to doufam ne je v podstate rok stary.. Jeste me napada ze sem pred nejakou dobou menila ventilator na CPU ( novy vrstva pasty atd..) nemohlo by to byt tak tim..? Na viry atd sem testy udelala pres kasperaky a nic nenasel.

Zkusila jsi i jiný systém? Nějaké live distro linuxu (mint / lubuntu / slax...), stačí dát přes program Yumi na flashku a nabootovat z ní. Pak odzkoušet jestli problém přetrvává nebo ne. Případně HBCD, to má možnost pustit mini verzi Windows XP.

To jsi fakt sepsal/sepsala? Tak to opravdu už je potěr tohoto školství v opravdové pr.deli.

Nemo, co je to když bliká kurzor myši ? Mě se zpomalí prohlížení při např. defragmentaci, nebo samostahování a instalování aktualizací, což se často dozvím výzvou k restartu někdy to pak ani nechce, jen zjistím akt jinak.

No aktualizace mam vyple.. A automaticke defragmentace atd taky to necham rucne.

raz mi tu napsali netu znalí, " to tak vědět co pc v klidu dělá". Někdy mi PC při kontrole stavu než ho vypnu ukáže návrat i 1GB paměti. Při tom prohlížení přes Sandbox mi smazáním vráti sotva 200 MB.

Špatná funkce přerušovacího systému, který je nabouráván anomálií v OS. A to "í" si oprav, plebejče.

Nemo esi si odpověděl mě, nevím keré "i" by bylo špatně v mém dotazu o blikání kurzoru "Tyto potíže zpomalí připojení k internetu" - to je ze stránky google

Pak ti ani v Novém roce nepomůže ani "svěcená".