» Poradna » Notebooky

Blikajúci soundbar v ľavej časti obrazovky - seká zvuk, sám sa pauzuje

Dobrý deň. Stáva sa mi, že na ntb mi v ľavom rohu bliká soundbar, seká zvuk a videá samovoľne a po reštarte pc sa objaví znova. Ak zmizne tak väčšinou sám od seba. V čom môže byť problém?

Odpovědi na otázku

Momentalne sa predava 6724 notebookov. Ked priratame, ze nepozicaju len jeden OS a existuje cela ovladacov zvukovky, moznosti variacii/kombinacii/permutacii je naozaj dost.------------------------Takze otocit notebook "hore kopytom" a opisat presny typ. Takisto napisat pouzivany OS (operacny system).Bonus by bolo napisat verziu ovladaca zvukovky.

Jednoznačně je problém v tvojí hlavě ! Ta distanční výuka bude mít následky. A jestli ti nedošlo cos zapomněl napsat, tak notes zahoď a běž dělat s lopatou.

Myslím že netreba byť hneď tak útočný a urážať.. zrejme nie je technický typ a skrátka v tej chvíli ho alebo ju to nenapadlo že hneď treba všetky parametre a údaje k tomu napísať ... Len by som chcel vedieť odkiaľ beriete tu istotu že za to môže dištančné vzdelávanie .. poznám v mojom okoli najmä kolegov ktorí si nevedia ani založiť emailovu adresu samí a nie ešte rozmýšľať nad nejakými konkrétnymi ovládačmi a nastaveniami

"Myslím že netreba byť hneď tak útočný a urážať.. " tak za to sa podpisem.Ale "ju to nenapadlo že hneď treba všetky parametre" za to sa nepodpisem.Ako inak sa da v poradni poradit? Len na zaklade udajov z dotazu.Ked niekto nepochopi, ze potrebne v dotaze v IT poradni napisat informacie, na ktore sa da odpovedat, tak asi stejne nepochopi odbornu radu."skrátka v tej chvíli ho alebo ju to nenapadlo..." , tak pockam na druhu chvilu.Zavolaj do autoservisu: Nieco mi klepe v zelenom aute (ja som aspon uviedol farbu).

Nesouhlasím. Kdyby u pokládání dotazu dotyčný přemýšlel, tak nevyplodí takovou koninu. Tyto příspěvky jsou psané většinou v rychlosti bez přemýšlení. A jestli takto "rychle" přemýšlí i při obsluze, tak se není vlastně čemu divit že byl nutné dotaz položit. Každý druhý se vymlouvá a odsouvá problém na naivní nevědomost, že není odborník na danou věc, že to přece nemohl vědět. Zodpovědnost veškerá žádná. Ale tazatel je zodpovědný za to co uvede do příspěvku a zda mu pak někdo odpoví. Tak to chodí i v pracovním životě. Ale pak na výplatu v práci by si přál 50k jako kápo ing. Kdybych dotyčnému chtěl nadávat, tak to bude vypadat jinak.